26. 3. 2014

Vlaďka dětem je o.s., které vzniklo v roce 2013. Jeho zakladateli jsou Vladka Řepková - Bahenská, Tomáš Řepka, Lilian Fischerová a Jana Boková.

24. 12. 2013

Již podruhé jsme, společně s o.s. HAIMA, které se zaměřuje na pomoc dětem s poruchou krvetvorby a s taneční skupinou STORM BALLET STUDIO, navštívili hemato - onkologické oddělení s vánoční nadílkou a programem pro všechny děti.

26. 11. 2013

Spisovatelka a šéfredaktorka magazínu HB Bára Nesvadbová a zakladatelka o.s. Slunce dětem ve spolupráci s galeristkou Olgou Dvořák pořádaly další ročník charitativního bazaru luxusních módních značek.

26. 10. 2013

Již čtvrtý ročník módní show pořádané svatebním salonem Ornella a Giorgio fashion se konala poslední týden v říjnu v plzeňském Park hotelu.

20. 7. 2013

Prázdniny ve Voticích jsou každý rok ve znamení tří turnusů tábora spojeného s hipoterapií pro děti z dětských domovů, Klokánků a pro děti ze sociálně slabších rodin.

Aktuality

Tisková zpráva - Focení nového kalendáře The Beautiful Mind 2009

Tisková zpráva - Focení nového kalendáře The Beautiful Mind 2009

19. 9. 2008

Focení charitativního kalendáře The Beautiful Mind 2009, jakožto projektu občanského sdružení Slunce dětem pro pomoc nemocným dětem, je v plném proudu... 

Tisková zpráva - Poštovní spořitelna

Tisková zpráva - Poštovní spořitelna

2. 9. 2008

V prostorách 1. Pražské pláže na Smíchově oslavil internetový server Poštovní spořitelny své první narozeniny.  

Tisková zpráva Dětský den

Tisková zpráva Dětský den

2. 9. 2008

Na konci školního roku jsme za pomoci mnoha dobrovolníků uspořádali „Dětský den“, pro děti z dětských domovů.  

Spuštění nových webových stránek Slunce dětem

Spuštění nových webových stránek Slunce dětem

28. 7. 2008

Právě jsme spustili novou internetovou prezentaci občanského sdružení Slunce dětem.

Věříme, že se díky ní dostane všem návštěvníkům dostatečně mnoho informací o naší činnosti a aktuálně probíhajících akcích i projektech

Věříme také, že zároveň přispěje k dalšímu rozvíjení našich aktivit a tím pádem budeme moci dále společně pomáhat dětem, které naši pomoc nejvíce potřebují.