26. 3. 2014

Vlaďka dětem je o.s., které vzniklo v roce 2013. Jeho zakladateli jsou Vladka Řepková - Bahenská, Tomáš Řepka, Lilian Fischerová a Jana Boková.

24. 12. 2013

Již podruhé jsme, společně s o.s. HAIMA, které se zaměřuje na pomoc dětem s poruchou krvetvorby a s taneční skupinou STORM BALLET STUDIO, navštívili hemato - onkologické oddělení s vánoční nadílkou a programem pro všechny děti.

26. 11. 2013

Spisovatelka a šéfredaktorka magazínu HB Bára Nesvadbová a zakladatelka o.s. Slunce dětem ve spolupráci s galeristkou Olgou Dvořák pořádaly další ročník charitativního bazaru luxusních módních značek.

26. 10. 2013

Již čtvrtý ročník módní show pořádané svatebním salonem Ornella a Giorgio fashion se konala poslední týden v říjnu v plzeňském Park hotelu.

20. 7. 2013

Prázdniny ve Voticích jsou každý rok ve znamení tří turnusů tábora spojeného s hipoterapií pro děti z dětských domovů, Klokánků a pro děti ze sociálně slabších rodin.

Divadelní představení pro děti

Divadelní představení pro děti

Ve spolupráci s Vyšší odbornou školou hereckou a Pidivadlem, měly děti z Klokánků možnost navštívit dětské představení Komedie vánoční o narození Krista Pána.

Příběh o Ježíškovi, v netradičním loutkovém i hraném pojetí studentů VOŠ herecké, hraje pražské Pidivadlo. Tam se sjelo bezmála 80 dětí, aby si prožily ještě kousek vánoční atmosféry. Po skončení představení měly děti možnost prohlédnout si loutky a popovídat si se studenty. 

Děkujeme VOŠ herecké a jejím studentům za milý zážitek!!!

Diskuse

 

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné