26. 3. 2014

Vlaďka dětem je o.s., které vzniklo v roce 2013. Jeho zakladateli jsou Vladka Řepková - Bahenská, Tomáš Řepka, Lilian Fischerová a Jana Boková.

24. 12. 2013

Již podruhé jsme, společně s o.s. HAIMA, které se zaměřuje na pomoc dětem s poruchou krvetvorby a s taneční skupinou STORM BALLET STUDIO, navštívili hemato - onkologické oddělení s vánoční nadílkou a programem pro všechny děti.

26. 11. 2013

Spisovatelka a šéfredaktorka magazínu HB Bára Nesvadbová a zakladatelka o.s. Slunce dětem ve spolupráci s galeristkou Olgou Dvořák pořádaly další ročník charitativního bazaru luxusních módních značek.

26. 10. 2013

Již čtvrtý ročník módní show pořádané svatebním salonem Ornella a Giorgio fashion se konala poslední týden v říjnu v plzeňském Park hotelu.

20. 7. 2013

Prázdniny ve Voticích jsou každý rok ve znamení tří turnusů tábora spojeného s hipoterapií pro děti z dětských domovů, Klokánků a pro děti ze sociálně slabších rodin.

Dívka roku 2013

Dívka roku 2013

Dívka roku je soutěž pro děvčat od 13-15 let, kde je prioritu manuální zručnost, šikovnost, půvab, sympatie a dívčí krása. V soutěži převažuje snaha po výchovných aspektech nad snahami po uplatnění dívek v oblasti modelingu nebo showbyznysu.

Již třetím rokem spolupracuje pořadatelka soutěže Ilona Křížková s o.s. Slunce dětem a soutěž má nyní I charitativní přesah. Výtěžek ze vstupného, který činil 16 012,- tentokrát putoval Lukáši Bělohlavému. Ten bojuje od narození se závažnou chorobou pohybového ústrojí. Vzhledem k izolaci, ve které se dlouhodobě nachází, toužil po větším spojení se světem. Peníze byly proto použity na nákup notebooku, který si velmi přál.

Diskuse

 

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné