26. 3. 2014

Vlaďka dětem je o.s., které vzniklo v roce 2013. Jeho zakladateli jsou Vladka Řepková - Bahenská, Tomáš Řepka, Lilian Fischerová a Jana Boková.

24. 12. 2013

Již podruhé jsme, společně s o.s. HAIMA, které se zaměřuje na pomoc dětem s poruchou krvetvorby a s taneční skupinou STORM BALLET STUDIO, navštívili hemato - onkologické oddělení s vánoční nadílkou a programem pro všechny děti.

26. 11. 2013

Spisovatelka a šéfredaktorka magazínu HB Bára Nesvadbová a zakladatelka o.s. Slunce dětem ve spolupráci s galeristkou Olgou Dvořák pořádaly další ročník charitativního bazaru luxusních módních značek.

26. 10. 2013

Již čtvrtý ročník módní show pořádané svatebním salonem Ornella a Giorgio fashion se konala poslední týden v říjnu v plzeňském Park hotelu.

20. 7. 2013

Prázdniny ve Voticích jsou každý rok ve znamení tří turnusů tábora spojeného s hipoterapií pro děti z dětských domovů, Klokánků a pro děti ze sociálně slabších rodin.

Pomáháme dětem

Pomáháme dětem

Co mají společného Tereza Chlebovská, Gabriela Kratochvílová, Monika Leová, Milan Nevosad a Lilian Sarah Fischerová? Kromě toho, že všichni uspěli v soutěži krásy, tak rádi cvičí a tancují. A hlavně neváhají podpořit dobrou věc.

Je tedy logické, že se sešli ve cvičebním na akci Pomáháme dětem, které již podruhé uspořádalo občanské sdružení Slunce dětem. Výtěžek z celé akce činí 35 000 Kč a budou použity na financování letního tábora pro děti z Klokánku a pro děti s postižením.