26. 3. 2014

Vlaďka dětem je o.s., které vzniklo v roce 2013. Jeho zakladateli jsou Vladka Řepková - Bahenská, Tomáš Řepka, Lilian Fischerová a Jana Boková.

24. 12. 2013

Již podruhé jsme, společně s o.s. HAIMA, které se zaměřuje na pomoc dětem s poruchou krvetvorby a s taneční skupinou STORM BALLET STUDIO, navštívili hemato - onkologické oddělení s vánoční nadílkou a programem pro všechny děti.

26. 11. 2013

Spisovatelka a šéfredaktorka magazínu HB Bára Nesvadbová a zakladatelka o.s. Slunce dětem ve spolupráci s galeristkou Olgou Dvořák pořádaly další ročník charitativního bazaru luxusních módních značek.

26. 10. 2013

Již čtvrtý ročník módní show pořádané svatebním salonem Ornella a Giorgio fashion se konala poslední týden v říjnu v plzeňském Park hotelu.

20. 7. 2013

Prázdniny ve Voticích jsou každý rok ve znamení tří turnusů tábora spojeného s hipoterapií pro děti z dětských domovů, Klokánků a pro děti ze sociálně slabších rodin.

Jak můžete pomoci občanskému sdružení slunce dětem

 

Občanské sdružení Slunce dětem srdečně děkuje všem partnerům, sponzorům, podporovatelům i dobrovolníkům, za laskavou finanční, morální a veškerou další dobrovolnou pomoc, díky které můžeme pomáhat duševně i fyzicky handicapovaným dětem.

 
V případě poskytnutí daru občanskému sdružení Slunce dětem, může takový dárce, ať již fyzická či právnická osoba, tento dar uplatnit jako položku snižující základ daně v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů, v platném znění.


Chcete-li se také podílet na činnosti, kterou Slunce dětem pomáhá druhým, můžete tak učinit mnoha různými způsoby. Od jednorázových příspěvků, dlouhodobého přispěvovatelsví, způsobem partnerství jednotlivých projektů, ale i celého Slunce dětem. Máte-li jakékoliv dotazy neváhejte nás proto kontaktovat.

Bankovní spojení na občanské sdružení Slunce dětem je:


Číslo účtu: 0737339359

Kód banky: 0800
Adresa: Česká spořitelna
  Oblastní pobočka Plzeň
  Františkánská 15
IBAN: CZ95 0800 0000 0007 3733 9359
BIC (SWIFT): GIBACZPX


V rámci činnosti občanského sdružení Slunce dětem a realizovaných projektů, je kromě důležité přímé sponzorské a finanční podpory, potřeba také dalších nezbytných prací, které ve výsledku umožňují samotný chod občanského sdružení a realizaci zamýšlených projektů a akcí.
Tato činnost obnáší pomoc při práci na jednotlivých akcích a projektech, drobné administrativní práce, zařizování na úřadech, kopírování a pod., ale také pomoc při veřejných sbírkách vyhlašovaných naším sdružením.

Máte-li zájem o dobrovolnickou činnost, kontaktujte nás prosím na mailové adrese info@sluncedetem.cz.