26. 3. 2014

Vlaďka dětem je o.s., které vzniklo v roce 2013. Jeho zakladateli jsou Vladka Řepková - Bahenská, Tomáš Řepka, Lilian Fischerová a Jana Boková.

24. 12. 2013

Již podruhé jsme, společně s o.s. HAIMA, které se zaměřuje na pomoc dětem s poruchou krvetvorby a s taneční skupinou STORM BALLET STUDIO, navštívili hemato - onkologické oddělení s vánoční nadílkou a programem pro všechny děti.

26. 11. 2013

Spisovatelka a šéfredaktorka magazínu HB Bára Nesvadbová a zakladatelka o.s. Slunce dětem ve spolupráci s galeristkou Olgou Dvořák pořádaly další ročník charitativního bazaru luxusních módních značek.

26. 10. 2013

Již čtvrtý ročník módní show pořádané svatebním salonem Ornella a Giorgio fashion se konala poslední týden v říjnu v plzeňském Park hotelu.

20. 7. 2013

Prázdniny ve Voticích jsou každý rok ve znamení tří turnusů tábora spojeného s hipoterapií pro děti z dětských domovů, Klokánků a pro děti ze sociálně slabších rodin.

Partneři občanského sdružení slunce dětem

 

Občanské sdružení Slunce dětem, funguje a pomáhá dětem jen díky podpoře lidí, kteří mají srdce na správném místě a partnerům, kteří nás v naší činnosti neustále podporují.

Líbí-li se Vám co děláme a chtěli by jste se do projektu také zapojit, ať už poskytováním finančních darů, mediální, organizační podpory, poskytováním služeb či jinou činností, nebojte se nás kontaktovat na info@sluncedetem.cz, nebo na kontatech uvedených v záložce KONTAKTY.

Další informace o konkrétních možnostech partnerského se zapojení do projektů Slunce dětem naleznete v těchto dokumentech.

 

Partneři o.s. Slunce dětem

  Poštovní spořitelna

Global Vision, a.s. - reklama, PR, IT

Czechoslovak Real

  Global Vision

Czechoslovak Real
     
MČ Praha 1 Baťa OneMoreTime Konica Minolta  
 


Mediální partneři: