26. 3. 2014

Vlaďka dětem je o.s., které vzniklo v roce 2013. Jeho zakladateli jsou Vladka Řepková - Bahenská, Tomáš Řepka, Lilian Fischerová a Jana Boková.

24. 12. 2013

Již podruhé jsme, společně s o.s. HAIMA, které se zaměřuje na pomoc dětem s poruchou krvetvorby a s taneční skupinou STORM BALLET STUDIO, navštívili hemato - onkologické oddělení s vánoční nadílkou a programem pro všechny děti.

26. 11. 2013

Spisovatelka a šéfredaktorka magazínu HB Bára Nesvadbová a zakladatelka o.s. Slunce dětem ve spolupráci s galeristkou Olgou Dvořák pořádaly další ročník charitativního bazaru luxusních módních značek.

26. 10. 2013

Již čtvrtý ročník módní show pořádané svatebním salonem Ornella a Giorgio fashion se konala poslední týden v říjnu v plzeňském Park hotelu.

20. 7. 2013

Prázdniny ve Voticích jsou každý rok ve znamení tří turnusů tábora spojeného s hipoterapií pro děti z dětských domovů, Klokánků a pro děti ze sociálně slabších rodin.

Projekty občanského sdružení slunce dětem

Benefiční kalendář Slunce dětem 2011

Benefiční kalendář Slunce dětem 2011

Slunce dětem vydává další kalendář na podporu dětí. Pomoztre koupí unikátního kalendáře.

The Beautiful Mind

The Beautiful Mind

Kalendář The Beautiful Mind představuje ty nejkrásnější ženy – osobnosti, které dokázaly, že jim není lhostejný osud ostatních. Kalendář obsahuje 13 jedinečných fotografií, které zachycují čistotu a hloubku vztahu mezi ženou a dítětem. Obsahuje originální fotografie, které vznikly jen a pouze pro tento kalendář.

Děti dětem

Děti dětem

Na podzim roku 2006 občanské sdružené SD připravilo projekt „ DĚTI DĚTEM“. Hlavním cílem projektu bylo, aby zdravé dítě pomohlo dítěti nemocnému výrobou keramického sluníčka a jeho následným prodejem.
Výtěžek z prodeje sluníček byl předán Dětské klinice při Fakultní nemocnici v Plzni, a to konkrétně jednotce intenzivní a resuscitační péče (JIRP).

„HŘÍČKY“

„HŘÍČKY“

Kniha „HŘÍČKY“ je ojedinělým projektem. Dohromady spojil Jakuba Ludvíka, předního českého fotografa a vynikajícího českého textaře Pavla Vrbu.
Výtěžek z prodeje knih poputuje na konto občanského sdružení Slunce dětem.